Francja, medal z serii władcy Francji - Karol Otyły, 1839

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:46:40
190253
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Karol Otyły, 1839, Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków 1839. - CAQUÉ•F•, wokół CHARLES - LE GROS - ROI DE FRANCE, Rw: CHARLES LE GROS. / 29EME. ROI. / FLIS DE LOUIS LE GERMANIQUE. / NÉ 832. / ROI 884. / SIÉGE DE PARIS PAR LES NORMANDS, / SOUS... MORT 888.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 66.94 g, patyna

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 336

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  125 zł