Niemcy, medalik religijny z uszkiem, XIX w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:49:20
190266
Opis: Niemcy - XIX wiek, medalik religijny z uszkiem, XIX w., Aw: Postać Maryi na wprost, z promieniami wychodzącymi z dłoni, stojąca na półkuli, na której wąż, MONSTRA TE - ESSE MATREM, Rw: Monogram MA w wieńcu, wyżej gwiazda, CONGREGATION DER MARIENKINDERN, przy uszku nabita próba srebra
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.5 x 38.3 mm, 7.22 g

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 184

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  24 zł