Francja, medal na pamiątkę wizyty Karola X w Amiens, 1827

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:46:00
190259
Opis: Francja - Karol X 1824-1830, medal na pamiątkę wizyty Karola X w Amiens, 1827, Aw: Głowa włady w lewo, niżej sygnatura GAYRARD.F., CAROLUS•X•REX - FRANCAISE, Rw: W wieńcu AUGUSTISSIMO / HOSPITI / FELIX AMBIANUM / XVIII ET XIX SEPTS / MDCCCXXVII.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.2 mm, 17.06 g, tło lekko przetarte

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 275

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł