Zakończenie: 21-11-2019 20:00 ÷ 21:59
Francja, medal nagrodowy pokazów rolniczych, 1868
190257
Aw: Głowa Napoleona w lewo, niżej sygnatura OUDINÉ, NAPOL... | III+ |
210 zł szac. 200 zł 214 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, patryca do medalików religijnych
190567
Jezus na jeziorze Galilejskim, wyżej BRACTWO MATEK CHRZEŚ... | II |
210 zł szac. 250 zł 223 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Lotar III, 1838
190254
Aw: Popiersie władcy w lewo, z lewej CAQUÉ / 1838, wokół ... | II+ |
230 zł szac. 200 zł 266 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Dagobert II, 1840
190252
Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia 1840, ... | I- |
240 zł szac. 200 zł 229 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Zerboni di Sposetti - prezes Rejencji Pruskiej w Wielkim Księstwie Poznańskim, 1825
190256
Aw: Popiersie w lewo, poniżej sygn. IACHTMANN.F., Rw: Nap... | II- |
240 zł szac. 250 zł 280 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Karol Otyły, 1839
190253
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków 1839. - CAQUÉ•F•, w... | II+ |
250 zł szac. 200 zł 341 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na 10. rocznicę Wojny Polsko-Bolszewickiej 1920, 1930
190681
Aw: Popiersie w lewo. W otoku: MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI.... | III |
270 zł szac. 75 zł 274 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na 300. lecie Unii Lubelskiej, 1869
190680
Aw: Tarcza z herbami Polski, Litwy i Rusi, WOLNI Z WOLNYM... | III+ |
430 zł szac. 400 zł 733 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, patryca z Ostrą Bramą
190564
patryca z widokiem Ostrej Bramy w Wilnie, na boku nabite 55 | II- |
460 zł szac. 250 zł 248 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, patryca do wybijania medali z Matką Boską
190566
patryca z owalnym medalionem, w którym Matka Boska Często... | II |
520 zł szac. 400 zł 209 wyświetleń |
2 | zakończona |