Zakończenie: 21-11-2019 20:00 ÷ 21:59
Polska, medal 100-lecie Krakowskiego Towarzystwa Numizmatycznego, 1988
190712
Aw: Awers dukata Władysława łokietka, po bokach daty 1888... | I |
42 zł szac. 60 zł 259 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, medal z uszkiem z okazji 300. rocznicy panowania dynastii Romanowych, 1913
190678
Aw: Popiersia Mikołaja II i Michała Fiodorowicza, Rw: Nap... | II+ |
60 zł szac. 75 zł 208 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Włochy, medalik religijny z uszkiem, XIX/XX w.
190251
Aw: Św. Benedykt w lewo, trzymający księgę i pastorał, z ... | III |
60 zł szac. 75 zł 408 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Włochy, medal religijny, 1948
190262
Aw: Józef Kalasancjusz uczący dzieci, + S.JOSEPHVS•CALASA... | I- |
60 zł szac. 40 zł 194 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę wizyty Karola X w Amiens, 1827
190259
Aw: Głowa włady w lewo, niżej sygnatura GAYRARD.F., CAROL... | II+ |
75 zł szac. 60 zł 276 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Niepodległość Polski, 1985
190718
Aw: Popiersie Józefa Piłsudskiego na wprost, wokoło napis... | I |
75 zł szac. 60 zł 275 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z Emerykiem Hutten-Czapskim, 1978
190711
Aw: Popiersie lekko zwrócone w prawo, po bokach herb Leli... | I |
85 zł szac. 60 zł 179 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, AN XIII (1804-1805)
190734
Aw: Głowa Napoleona w prawo, niżej sygnatura DEN. / JEUFF... | I |
90 zł szac. 150 zł 227 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal pośmiertny, 1888
190267
Aw: Głowa Wilhelma w prawo, 18.10.1831 - 15.6.1888, Rw: G... | II- |
110 zł szac. 100 zł 267 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
190264
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | III- |
115 zł szac. 50 zł 293 wyświetleń |
7 | zakończona |