Zakończenie: 21-11-2019 20:00 ÷ 21:59
Włochy, medal religijny, XVIII w.
190263
Aw: Postać Marii na wprost, S•MARIA - LAVRET, Rw: Półpost... | IV |
20 zł szac. 30 zł 241 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
190264
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | III- |
115 zł szac. 50 zł 303 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal, 1935
190265
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | II |
580 zł szac. 100 zł 928 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medalik religijny z uszkiem, XIX w.
190266
Aw: Postać Maryi na wprost, z promieniami wychodzącymi z ... | II |
40 zł szac. 40 zł 194 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal pośmiertny, 1888
190267
Aw: Głowa Wilhelma w prawo, 18.10.1831 - 15.6.1888, Rw: G... | II- |
110 zł szac. 100 zł 281 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal 1.000 lat monety polskiej, 1966 (1964)
190544
Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole syg... | I/I- |
180 zł szac. 100 zł 329 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, matryca do medalika religijnego
190563
Postać Maryi na wprost, z promieniami wychodzącymi z dłon... | II |
185 zł szac. 300 zł 300 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, patryca z Ostrą Bramą
190564
patryca z widokiem Ostrej Bramy w Wilnie, na boku nabite 55 | II- |
460 zł szac. 250 zł 253 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, matryca do wybijania krzyżyków i plakiety z Matką Boską Ostrobramską
190565
krzyż z uszkiem, z drugiej strony obraz Matki Boskiej Ost... | II- |
620 zł szac. 500 zł 480 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, patryca do wybijania medali z Matką Boską
190566
patryca z owalnym medalionem, w którym Matka Boska Często... | II |
520 zł szac. 400 zł 213 wyświetleń |
2 | zakończona |