Włochy, medal religijny, XVIII w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:50:20
190263
Opis: Włochy, medal religijny, XVIII w., Rzym, Aw: Postać Marii na wprost, S•MARIA - LAVRET, Rw: Półpostać bł. Mikołaja Albergatiego w prawo, przed ołtarzem, przed nim pastorał, B NICOLAVS ALBER• - CARTVS•E•B
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 34.6 mm, 18.16 g, w górnej części wywiercony otwór

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 231

1)  20 zł
2)  18 zł