Francja, żeton pamiątkowy, AN XIII (1804-1805)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:45:20
190734
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, żeton pamiątkowy, AN XIII (1804-1805), Aw: Głowa Napoleona w prawo, niżej sygnatura DEN. / JEUFF, NAPOLEON EMPEREUR, Rw: Napoleon stojący na wprost, na tarczy, trzymający laskę zakończoną orłem, z boków trzymający tarczę senator i żołnierz, z boków tablice Prawa i pług, LE SENAT - ET LE PEUPLE, w odcinku D AN XIII J
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 13.2 mm, 1.21 g, bardzo ładny

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 225

1)  90 zł