Francja, medal z serii władcy Francji - Lotar III, 1838

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:46:20
190254
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Lotar III, 1838, Aw: Popiersie władcy w lewo, z lewej CAQUÉ / 1838, wokół LOTHAIRE ROI - DE FRANCE, Rw: LOTHAIRE / 34EME. ROI. / FLIS DE LOUIS D'OUTREMER / NÉ 941. / ROI 954. / GUERRE EN AQUITAINE / CONTRE ...MORT 986.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 67.47 g, patyna, minimalne uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 261

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  155 zł
4)  150 zł