Zakończenie: 04-07-2019 20:00 ÷ 21:44
Polska, Bolesław Krzywousty - Obrona Głogowa 1109
182817
Aw: Popiersie władcy w hełmie i zbroi, trzymającego miecz... | I |
540 zł szac. 500 zł 676 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Austria, Wiedeń -medal 6-cio dukatowy, bez daty (2 poł XIX w.)
182828
sygnowany K.L. ( Konrad Lange), Aw: Popiersie Chrystusa w... | II+ |
5 400 zł szac. 4 000 zł 813 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 1996
182832
Henryk Sienkiewicz | I |
3 800 zł szac. 5 000 zł 234 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 1996
182833
Tysiąclecie Miasta Gdańska (997 - 1997) | I |
2 600 zł szac. 3 000 zł 269 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 2003
182834
150-lecie narodzin przemysłu naftowego i gazowniczego - I... | I |
2 300 zł szac. 2 600 zł 265 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 2012
182835
Bolesław Prus (1847-1912) | I |
2 300 zł szac. 2 500 zł 228 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 2.000 złotych, 1979
182836
Mieszko I 960-992 | I |
1 600 zł szac. 1 600 zł 252 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, ternar (trzeciak), 1619
182850
| III+ |
75 zł szac. 80 zł 265 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Księstwo Kurlandii, szeląg, 1764 I•F•S•
182851
| III+ |
180 zł szac. 60 zł 180 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Księstwo Kurlandii, szeląg, 1764 I•F•S
182852
| III/III- |
38 zł szac. 50 zł 139 wyświetleń |
2 | zakończona |