Polska, Bolesław Krzywousty - Obrona Głogowa 1109

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:44:00
182817
Opis: Polska, Bolesław Krzywousty - Obrona Głogowa 1109, Aw: Popiersie władcy w hełmie i zbroi, trzymającego miecz i tarczę, BOLESŁAW KRZYWOUSTY OBRONA GŁOGOWA 1109, Rw: Scena z oblężenia grodu, z prawej strony sygnatura Mennicy Warszawskiej, LEPIEJ ZGINĄĆ OD MIECZA ZA OJCZYZNĘ NIŻ KUPUJĄC ZHAŃBIONY ŻYWOT SŁUŻĄC OBCYM, poniżej PTAiN ODDZ. ZIELONA GÓRA KOŁO LUBIN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 69.6 mm, 138.87 g, nakład 100 sztuk, na rancie punca; medal pamiątkowy PTiN

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 663

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  350 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  300 zł