Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, V w. pne

Cena wylicytowana: 4 000 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:10:20
183120
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Attyka - Ateny, tetradrachma, V w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie przyozdobionym liśćmi laurowymi w prawo; Rw: W kwadracie incusum sowa stojąca w prawo z głową na wprost, z lewej gałązka oliwna oraz półksiężyc, z prawej ΑΘΕ
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.6 mm, 16.94 g, złotawa patyna, intencjonalne nacięcie na awersie, ale bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: SNG Cop. 35, Sear 2537

Cena końcowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 2247

1)  4 000 zł
2)  3 900 zł
3)  3 500 zł
4)  3 000 zł
5)  2 400 zł
6)  2 300 zł
7)  2 100 zł
8)  1 850 zł
9)  1 800 zł
10)  1 500 zł
11)  1 350 zł
12)  1 300 zł
13)  1 200 zł