Francja, medal na pamiątkę drugiego wjazdu do Paryża, 1815

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:43:20
182998
Opis: Francja - Ludwik XVIII 1815-1824, medal na pamiątkę drugiego wjazdu do Paryża, 1815, Aw: Głowa Ludwika XVIII w prawo, w dolnej części sygnatura ANDRIEU F., LVDOVICVS•XVIII - FRANC •ET•NAV•REX, Rw: Władca w kwadrydze, prowadzony przez personifikację Paryża, FELIX•TEMPORVM•REPARATIO, w odcinku REGE•IN•VRBEM•REDVCE / VIII•IVL•MDCCCXV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50.1 mm, 83.09 g, tło lekko czyszczone, dwa uderzenia na rancie, miejscowy blask

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1048

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  680 zł
4)  350 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  150 zł