Grecja i posthellenistyczne, sestercja (48 uncji), bez daty (ok. 136)

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:12:40
182915
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Remetalkes 131-154, sestercja (48 uncji), bez daty (ok. 136), Aw: Popiersie króla w prawo, z prawej trójząb, ΒΑCΙΛΕωC ΡΟΙΜΗΤΑΛΚΟΥ; Rw: Tarcza, za nią jeździec, po bokach topór i miecz, u dołu MH
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 23.2 mm, 7.95 g, stara, zielona patyna
Literatura: Stanisławski 333, MacDonald 456, Anokhin 523, RPC III 948

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1141

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  95 zł
9)  80 zł
10)  75 zł
11)  65 zł