Austria, Wiedeń -medal 6-cio dukatowy, bez daty (2 poł XIX w.)

Cena wylicytowana: 5 400 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:07:20
182828
Opis: Austria, Wiedeń -medal 6-cio dukatowy, bez daty (2 poł XIX w.), sygnowany K.L. ( Konrad Lange), Aw: Popiersie Chrystusa w lewo i napis wokoło SALVATOR MVNDI, Rw: Panorama Wiednia, powyżej napis SVB VMBRA ALARVM TVARVM, poniżej w kartuszu MVNVS / REI PVBLICAE / VIENNENSIS
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 20.92 g, 34 mm, na obrzeżu punca A, ładny i efektowny
Literatura: Unger Haupttyp III Nr.23

Cena końcowa: 5 400 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 810

1)  5 400 zł
2)  5 200 zł
3)  5 000 zł
4)  4 900 zł
5)  2 700 zł
6)  2 600 zł
7)  2 500 zł