Zakończenie: 20-06-2019 20:00 ÷ 22:19
Austria, żeton koronacyjny, 1764
182045
Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET -... | II+ |
290 zł szac. 200 zł 224 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, żeton koronacyjny, 1723
182044
Aw: Glob ziemski i napis CONSTANTIA ET FORTITUDINE, Rw: K... | II- |
250 zł szac. 200 zł 181 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, żeton koronacyjny, 1712
182043
Aw: Glob ziemski w otoku z chmur, napis CONSTANTIA ET FOR... | II |
240 zł szac. 200 zł 199 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, żeton koronacyjny, 1711
182042
Aw: Panorama Frankfurtu, powyżej Orzeł Cesarski i nasis S... | II+ |
470 zł szac. 300 zł 284 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Austria, żeton, 1699
182041
Aw: Cztery ukoronowane serca na których litery L-I-E-A, w... | II |
400 zł szac. 200 zł 259 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, żeton koronacyjny, 1690
182040
Aw: Szpada opleciona gałęzią, wyżej Oko Opatrzności, AMOR... | II |
330 zł szac. 150 zł 241 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, żeton koronacyjny, 1687
182039
540 zł szac. 200 zł 772 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
181818
Aw: Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, Rw: Oracz z pługiem... | III |
95 zł szac. 40 zł 278 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, matryca z herbem z Syreną
181424
Tarcza herbowa z koroną muralis, na tarczy Syrena | II |
240 zł szac. 400 zł 188 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, matryca do miniatury odznaki Szkoły Podchorążych Rezerwy Saperów
181423
Z jednej strony krzyż z wydłużonym dolnym ramieniem i wew... | II- |
240 zł szac. 400 zł 208 wyświetleń |
1 | zakończona |