Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i varia.
Rozpoczęcie: 10-06-2019 18:00
Zakończenie: 20-06-2019 20:00 ÷ 22:19
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Austria, żeton koronacyjny, 1764
Austria, żeton koronacyjny, 1764
182045
Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET -...
II+

290 zł

szac. 200 zł

224 wyświetleń

6 zakończona
Austria, żeton koronacyjny, 1723
Austria, żeton koronacyjny, 1723
182044
Aw: Glob ziemski i napis CONSTANTIA ET FORTITUDINE, Rw: K...
II-

250 zł

szac. 200 zł

181 wyświetleń

6 zakończona
Austria, żeton koronacyjny, 1712
Austria, żeton koronacyjny, 1712
182043
Aw: Glob ziemski w otoku z chmur, napis CONSTANTIA ET FOR...
II

240 zł

szac. 200 zł

199 wyświetleń

5 zakończona
Austria, żeton koronacyjny, 1711
Austria, żeton koronacyjny, 1711
182042
Aw: Panorama Frankfurtu, powyżej Orzeł Cesarski i nasis S...
II+

470 zł

szac. 300 zł

284 wyświetleń

9 zakończona
Austria, żeton, 1699
Austria, żeton, 1699
182041
Aw: Cztery ukoronowane serca na których litery L-I-E-A, w...
II

400 zł

szac. 200 zł

259 wyświetleń

8 zakończona
Austria, żeton koronacyjny, 1690
Austria, żeton koronacyjny, 1690
182040
Aw: Szpada opleciona gałęzią, wyżej Oko Opatrzności, AMOR...
II

330 zł

szac. 150 zł

241 wyświetleń

8 zakończona
Austria, żeton koronacyjny, 1687
Austria, żeton koronacyjny, 1687
182039
Aw: Szpada opleciona gałęzią, wyżej Oko Opatrzności, AMOR...
II

540 zł

szac. 200 zł

772 wyświetleń

10 zakończona
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
181818
Aw: Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, Rw: Oracz z pługiem...
III

95 zł

szac. 40 zł

278 wyświetleń

5 zakończona
Polska, matryca z herbem z Syreną
Polska, matryca z herbem z Syreną
181424
Tarcza herbowa z koroną muralis, na tarczy Syrena
II

240 zł

szac. 400 zł

188 wyświetleń

1 zakończona
Polska, matryca do miniatury odznaki Szkoły Podchorążych Rezerwy Saperów
Polska, matryca do miniatury odznaki Szkoły Podchorążych Rezerwy Saperów
181423
Z jednej strony krzyż z wydłużonym dolnym ramieniem i wew...
II-

240 zł

szac. 400 zł

208 wyświetleń

1 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.