Austria, żeton koronacyjny, 1712

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:13:00
182043
Opis: Austria - Karol VI Habsburg 1685-1711-1740, żeton koronacyjny, 1712, Aw: Glob ziemski w otoku z chmur, napis CONSTANTIA ET FORTITUDINE, Rw: Korona i napis w siedmiu wierszach, żeotn wybity z okazji koronacji Karola VI Habsburga na króla Węgier
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.3 mm, 3.84 g, patyna

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 199

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  130 zł
5)  125 zł