Austria, żeton koronacyjny, 1711

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 22:12:40
182042
Opis: Austria - Karol VI Habsburg 1685-1711-1740, żeton koronacyjny, 1711, Aw: Panorama Frankfurtu, powyżej Orzeł Cesarski i nasis SUB HAC - TUTA, Rw: Napis w trzynastu wierszach, żeton wybity z okazji wyboru we Frankfurcie Karola VI na cesarza
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.5 mm, 7.56 g, ładny, patyna

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 284

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  410 zł
6)  350 zł
7)  260 zł
8)  230 zł
9)  185 zł