Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 11-03-2019 18:00
Zakończenie: 21-03-2019 20:00 ÷ 22:48
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Wielka Brytania, korona, 1935
Wielka Brytania, korona, 1935
176666
III-

38 zł

szac. 60 zł

59 wyświetleń

2 zakończona
Wielka Brytania, 25 nowych pensów, 1972
Wielka Brytania, 25 nowych pensów, 1972
176664
srebrny jubileusz - pary królewskiej
III

46 zł

szac. 60 zł

63 wyświetleń

4 zakończona
Wielka Brytania, 25 nowych pensów, 1977
Wielka Brytania, 25 nowych pensów, 1977
176665
srebrny jubileusz panowania królowej Elżbiety II
II-

100 zł

szac. 80 zł

101 wyświetleń

5 zakończona
Włochy, 1 lira (20 soldi), 1676
Włochy, 1 lira (20 soldi), 1676
176761
III

165 zł

szac. 200 zł

139 wyświetleń

4 zakończona
Francja, medal ze suity królewskiej - Ludwik XIV, XIX w
Francja, medal ze suity królewskiej - Ludwik XIV, XIX w
176580
wybity na pamiątkę zwycięstwa w bitwie pod Nördlingen w 1...
II

155 zł

szac. 250 zł

72 wyświetleń

2 zakończona
Francja, medal ze suity królewskiej - Ludwik XIV, XIX w.
Francja, medal ze suity królewskiej - Ludwik XIV, XIX w.
176581
wybity z okazji kontroli przez Francję ziem Alzacji i Lot...
II+

175 zł

szac. 250 zł

85 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, odznaka wójta gminy obwodu grodzieńskiego, 19.02.1861
Rosja, odznaka wójta gminy obwodu grodzieńskiego, 19.02.1861
176537
Aw: Monogram Aleksandra II i napisy, Rw: Herb miasta Grod...
III+

280 zł

szac. 250 zł

169 wyświetleń

6 zakończona
Rosja, medal historyczny z wielkim księciem - Igor Rurykowicz, XVIII w.
Rosja, medal historyczny z wielkim księciem - Igor Rurykowicz, XVIII w.
176582
Aw: Dziecięcy profil księcia, poniżej miecz i berło, woko...
I-

start 960 zł

119 wyświetleń

0 zakończona
Szwecja, medal ze świty królewskiej
Szwecja, medal ze świty królewskiej
176440
sygnowany u dołu I C H, Aw: Popiersie Jana III Wazy w pra...
I-

start 120 zł

69 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal wybity na pamiątkę śmierci Aleksandra I, 1826
Polska, medal wybity na pamiątkę śmierci Aleksandra I, 1826
176579
nieznanego autora, Aw: Popiersie w wieńcu w prawo, nad ni...
II

1 550 zł

szac. 1 000 zł

270 wyświetleń

7 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.