Szwecja, medal ze świty królewskiej

Rozpoczęcie: 11-03-2019 18:00
Zakończenie: 21-03-2019 22:43:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:43:00
176440
Opis: Szwecja, medal ze świty królewskiej, sygnowany u dołu I C H, Aw: Popiersie Jana III Wazy w prawo i napis wokoło IOHANNES III D G REX SVECIAE, Rw: Dziewięciowierszowy poziomy napis
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 32 mm, piękny

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 193