Polska, Krzyż Legionowy z miniaturą, nadaniem i książeczką wojskową, 1931

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:46:00
176692
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Legionowy z miniaturą, nadaniem i książeczką wojskową, 1931, Krzyż kawalerski na ramionach którego L - P / 1914 - 1918, medalion w wieńcu, w medalionie JP, na stronie odwrotnej punca srebra i grawera J.M., odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J. MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15, miniatura jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J.WIDLIŃSKI • KRAKÓW •, nadanie wystawione na nazwisko Stanisław Turski z 1. PAP, podpisane przez Józefa Piłsudskiego, blok złamany, ale dość dobrze zachowany, Książeczka wojskowa wystawiona na nazwisko Stanisław Turski, w oprawie introligatorskiej
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '875', pięknie zachowany komplet wraz z nadaniem
Literatura: Stela 2.43

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 2073

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  880 zł
4)  860 zł
5)  820 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  620 zł
9)  600 zł
10)  350 zł
11)  320 zł
12)  300 zł