Rosja, medal historyczny z wielkim księciem - Igor Rurykowicz, XVIII w.

Rozpoczęcie: 11-03-2019 18:00
Zakończenie: 21-03-2019 22:42:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:42:40
176582
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal historyczny z wielkim księciem - Igor Rurykowicz, XVIII w., Aw: Dziecięcy profil księcia, poniżej miecz i berło, wokoło napis, Rw: Książe pośród planów budowy miasta oraz napisy
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 78 mm, rzadki
Literatura: Diakov 1696 (R1)

Cena wywoławcza: 960 zł
Cena szacunkowa: 1 600 zł
Ilość odsłon: 269