Polska, medal wybity na pamiątkę śmierci Aleksandra I, 1826

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:43:20
176579
Opis: Polska - Mikołaj I 1825-1855, medal wybity na pamiątkę śmierci Aleksandra I, 1826, nieznanego autora, Aw: Popiersie w wieńcu w prawo, nad nim gwiazda, ALEXANDER I WSKRZESICIEL KROLEST POLSK 1815, Rw: W wieńcu laurowym napis DOBROCZYŃCĘ SWOIEGO OPŁAKUIĄCA POLSKA 1826
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 41 mm, srebro 36.30 g, patyna
Literatura: H-Cz. 3598, Diakov 445.1 (R1)

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 262

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 100 zł
4)  820 zł
5)  780 zł
6)  700 zł
7)  600 zł