Francja, medal ze suity królewskiej - Ludwik XIV, XIX w.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:42:00
176581
Opis: Francja - XIX wiek, medal ze suity królewskiej - Ludwik XIV, XIX w., wybity z okazji kontroli przez Francję ziem Alzacji i Lotaryngii w 1654 r, autorstwa J. Maugera; Aw: Głowa cesarza w prawo, wokoło LUDOVICUS XIIII REX CHRISTIANISSIMUS, Rw: Siedzące alegorie Alzacji i Lotaryngii u góry napis ALSATIAE ET LOTHARINIAE QUIES, u dołu w odcinku BEFFORTIUM CAPTUM / M DC LIV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 41 mm

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 330

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł