Zakończenie: 06-12-2018 20:00 ÷ 22:35
Polska, meda na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego, 1894
169830
Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, na dole sygn... | III/III+ |
720 zł szac. 150 zł 610 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa W. Korskiego z 1981 roku z Serii Królewskiej PTAiN - Jan I..
169832
medal autorstwa W. Korskiego z 1981 roku z Serii Królewsk... | II+ |
740 zł szac. 400 zł 285 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu autorstwa Sebastian Dadlera wybitego z okazji zwycięstwa pod Breitenfeld w 1631 r
170105
Aw: Widok pola bitwy, u góry anioł z mieczem i napis w ot... | III+ |
760 zł szac. 1 250 zł 195 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal z 1874 r. autorstwa Ernesta Paulina Tasseta, wybity dla upamiętnieni..
169895
medal z 1874 r. autorstwa Ernesta Paulina Tasseta, wybity... | II- |
1 750 zł szac. 500 zł 594 wyświetleń |
3 | zakończona |