Zakończenie: 22-11-2018 20:00 ÷ 22:16
Polska, medalik - Tadeusz Kościuszko
169183
Popiersie Tadeusza Kościuszki trzy czwarte w prawo, z lew... | II+ |
36 zł szac. 60 zł 322 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, plakieta - biskup Władysław Bandurski (honorowy kapelan Legionów Polskich), 1915
169182
sygnowana K CHUDZIŃSKI WIEDEŃ 1915, jednostronna palkiet... | II- |
80 zł szac. 120 zł 499 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, plakieta - Juliusz Słowacki
169181
jednostronna, sygnowana L S, popiersie poety trzy czwarte... | II |
60 zł szac. 80 zł 207 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, plakietka - Józef Piłsudski
169180
Aw: Popiersie naczelnika w maciejówce, w lewym profilu. W... | II |
48 zł szac. 80 zł 208 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Europa, plakieta jubileuszowa, 1927
169179
jednostronna, z okazji srebrnego jubileuszu nierozpoznane... | II |
60 zł szac. 100 zł 238 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, plakieta - Julisz Słowacki, na powrót prochów, 1927
169178
jednostronna, Wawel, powyżej głowa poety w lewo, poniżej ... | II |
155 zł szac. 150 zł 158 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, plakieta jednostronna TADEUSZ KOŚCIUSZKO, 1917
169177
bez sygnatur, Tadeusz Kościuszko z uniesioną ręką na koni... | III+ |
170 zł szac. 120 zł 481 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Europa, plakieta wotywna, XVIII w.
169176
jednostronna plakieta w formie obrazka przedstawiająca sc... | III |
240 zł szac. 400 zł 379 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, plakieta, 1926
169175
jednostronna, niesygnowana plakieta z uszkiem na wykup gr... | II- |
185 zł szac. 300 zł 169 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, plakieta - Jan Kiliński, ok 1913
169174
jednostronna, sygnowana SZACSZNAJDER, u góry medalion z p... | II- |
310 zł szac. 200 zł 231 wyświetleń |
4 | zakończona |