Polska, 2 złote, 1831

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:49:40
168866
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 4, Plage 273

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 781

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  740 zł
5)  390 zł
6)  370 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  310 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł