Europa, plakieta wotywna, XVIII w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:13:00
169176
Opis: Europa, plakieta wotywna, XVIII w., jednostronna plakieta w formie obrazka przedstawiająca scenę z pobytu Św. Jana na wyspie Patmos, który dyktuje Św. Prochorowi, diakonowi pierwszej gminy i pisarzowi, "Objawienie", powyżej anioł
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony pgniowo 114 x 72 mm, 160.14 g

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 355

1)  240 zł