Polska, plakietka - Józef Piłsudski

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:12:00
169180
Opis: Polska - XX w., plakietka - Józef Piłsudski, Aw: Popiersie naczelnika w maciejówce, w lewym profilu. Wypukły napis pólkolem po lewej JÓZEF PIŁSUDSKI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 44 mm, 20.04 g
Literatura: Chomyn 1228 - podobny

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 185

1)  48 zł