Polska, plakieta - Julisz Słowacki, na powrót prochów, 1927

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:14:40
169178
Opis: Polska - XX w., plakieta - Julisz Słowacki, na powrót prochów, 1927, jednostronna, Wawel, powyżej głowa poety w lewo, poniżej JULJUSZ SŁOWACKI 28.VI. WAWEL 1927, wzdłuż prawej krawędzi TOW SZTUK PIĘKNYCH KRAKÓW
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 82 x 53 mm, 74.63 g, z uszkiem
Literatura: Chomyn 417

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 152

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  90 zł