Polska, plakieta jednostronna TADEUSZ KOŚCIUSZKO, 1917

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:14:00
169177
Opis: Polska, plakieta jednostronna TADEUSZ KOŚCIUSZKO, 1917, bez sygnatur, Tadeusz Kościuszko z uniesioną ręką na koniu kroczącym trzy-czwarte w prawo, w odcinku TADEUSZ KOŚCIUSZKO / 1817-15-X-1917
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 70 x 48 mm, 58.11 g

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 449

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  75 zł