Zakończenie: 13-09-2018 20:30 ÷ 22:33
Niemcy, medal z Adolfem Hitlerem, 1938
164908
wybity we Wiedniu, Aw: Głowa dyktatora w prawo, wokoło DE... | II- |
640 zł szac. 100 zł 1432 wyświetleń |
13 | zakończona | |
Niemcy, medal "Hołd Królewcowi", 1840
164913
sygnowany (K. Fischer/C. Pfeuffer), Aw: Głowa cesarza w p... | III+ |
380 zł szac. 120 zł 1038 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal z okazji 125 rocznicy Konstytucji 3 Maja i odrodzenia Uniwersytetu Warszawskiego, 1916
164917
autorstwa Jana Knedlera, Aw: Orzeł uniwersytecki, PAMIĄTK... | II |
620 zł szac. 300 zł 519 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal na 500. rocznicę bitwy pod Grunwaldem, 1910
164920
niesygnowany, Aw: trzy owale z popiersiami, KRÓL WŁADYSŁA... | II- |
430 zł szac. 100 zł 1962 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Ryga, medal wybity z okazji otwarcia giełdy w Rydze, 1856
164922
autorstwa F. W. Kullricha i G. Loosa, Aw: Fronton budynku... | III+ |
320 zł szac. 200 zł 238 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, medal pamiątkowy za uratowanie życia cesarzowi podczas zamachu, 1853
164906
sygnowany von Roth, Aw: Popiersie cesarza w lewo i napis ... | II- |
130 zł szac. 150 zł 289 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal poświęcony Adamowi Kazimierzowu Czartoryskiemu, 1824
164919
autorstwa C. Baerendta, Aw: Głowa w lewo, na odcięciu syg... | III+ |
260 zł szac. 300 zł 371 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy z wystawy w Poznaniu, 1872
164915
sygnowany Loos, Aw: Wieniec, wewnątrz 8 wierszowy napis p... | III+ |
185 zł szac. 200 zł 169 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Algeria, medal wystawy rolniczej w Tizi-Ouzou, 1902
164907
wybity w Paryżu, Aw: Bogini i aniołowie podczas zbiorów, ... | III |
210 zł szac. 250 zł 349 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal z wystawy w Berlinie, 1886
164929
Aw: Popiersie Wilhelma I w prawo i napis JUBILAUMS KUNST-... | III |
360 zł szac. 300 zł 494 wyświetleń |
4 | zakończona |