Polska, medal z okazji 125 rocznicy Konstytucji 3 Maja i odrodzenia Uniwersytetu Warszawskiego, 1916

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:28:40
164917
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z okazji 125 rocznicy Konstytucji 3 Maja i odrodzenia Uniwersytetu Warszawskiego, 1916, autorstwa Jana Knedlera, Aw: Orzeł uniwersytecki, PAMIĄTKĘ KONSTYTUCJI 3 MAJA 1791 ROKU / W 125 ROCZNICĘ UCZCIŁ / ODRODZONY UNIWERSYTET WARSZAWSKI / MCMXVI; Rw: Kaplica w Ogrodzie Botanicznym, w odcinku KAPLICA 3 GO MAJA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 50 mm, brąz 52.53 g, patyna
Literatura: Strzałkowski 342

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 492

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  195 zł
8)  185 zł