Zakończenie: 31-05-2018 20:30 ÷ 22:56
Polska, medal, 1929
159387
medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznan... | II+ |
160 zł szac. 150 zł 330 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątke chrztu
159462
medal sygnowany J. Herkner F, Aw: Biblijna scena chrztu w... | III+ |
460 zł szac. 150 zł 1305 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Heliodor ŚwięcickI
159456
autorstwa Jana Wysockiego 1923 r., Aw: Popiersie w stroju... | II |
360 zł szac. 300 zł 733 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal jednostronnyna setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica 1926
159459
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka... | II- |
430 zł szac. 400 zł 289 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy projektu J. Aumillera, Zjednoczenie Polskich Stowarzyszeń ..
159455
medal nagrodowy projektu J. Aumillera, Zjednoczenie Polsk... | II+ |
350 zł szac. 400 zł 393 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal August Hlond
159452
sygnowany J. Wysocki 1930 r., Aw: Popiersie w lewo, w oto... | II |
260 zł szac. 300 zł 366 wyświetleń |
2 | zakończona |