Polska, medal na pamiątke chrztu

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:45:00
159462
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na pamiątke chrztu, medal sygnowany J. Herkner F, Aw: Biblijna scena chrztu w Jordanie, u góry napis JEDEN BÓG JEDNA WIARA JEDEN CHRZEST, Rw: U góry napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej wieniec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37.5 mm

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 375

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  160 zł