Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 15 centów, 3.03.1863

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 21:33:00
159763
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Fractional Currency, 15 centów, 3.03.1863, bez oznaczenia serii i numeracji
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadkie, banknot po konserwacji
Literatura: Friedberg 1269

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 290

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  210 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  60 zł