wydawnictwa polskie, I. Chomyn - Katalog plakiet, medalionów i medali polskich i z Polską związ..

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:31:40
159827
Opis: wydawnictwa polskie, I. Chomyn - Katalog plakiet, medalionów i medali polskich i z Polską związanych w Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki, tom 1 i 2, Warszawa 2015
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 608 i 559 stron, format A4, twarda oprawa, dwujęzyczny (polsko-ukraiński), bogato ilustrowany opis zbioru (1245 pozycji) plakiet, medali i medalionów Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki, rzadka i cenna publikacja, ładnie zachowana, łącznie dwie książki

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 311

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  920 zł
4)  660 zł
5)  400 zł
6)  150 zł