Polska, medal, 1929

Polska, medal, 1929

Polska, medal, 1929

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:49:00
159387
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1929, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany medal projektu S.R.Koźbielewskiego. Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, na górze Orzeł państwowy i napis w półkolach POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku napis W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, 71.46 g, w oryginalnym pudełku Mennicy Państwowej
Literatura: Strzałkowski 630

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 115

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  155 zł
4)  95 zł