Polska, medal, 1929
Zakończenie: 31-05-2018 22:49:00
Polska, medal, 1929
159387
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1929, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany medal projektu S.R.Koźbielewskiego. Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, na górze Orzeł państwowy i napis w półkolach POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku napis W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 55 mm, 71.46 g, w oryginalnym pudełku Mennicy Państwowej |
Literatura: | Strzałkowski 630 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 392