Polska, medal August Hlond
Zakończenie: 31-05-2018 22:49:20
Polska, medal August Hlond
159452
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal August Hlond, sygnowany J. Wysocki 1930 r., Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis AUGUSTUS CARD HLOND PRIMAS POLONIAE, Rw: Fronton seminarium w Poznaniu, powyżej trzy tarcze z herbami i napis w otoku CIERUS ET CHRISTIFIDELES ARCHIDICEC GNESN ET POSNAN, na dole napis w trzech wierszach ARCHIPRAESULI SUO.... i daty 1905-1930 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 56 mm |
Literatura: | Strzałkowski 672 R |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 390