Polska, medal August Hlond

Polska, medal August Hlond

Polska, medal August Hlond

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:49:20
159452
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal August Hlond, sygnowany J. Wysocki 1930 r., Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis AUGUSTUS CARD HLOND PRIMAS POLONIAE, Rw: Fronton seminarium w Poznaniu, powyżej trzy tarcze z herbami i napis w otoku CIERUS ET CHRISTIFIDELES ARCHIDICEC GNESN ET POSNAN, na dole napis w trzech wierszach ARCHIPRAESULI SUO.... i daty 1905-1930
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 56 mm
Literatura: Strzałkowski 672 R

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 156

1)  260 zł
2)  250 zł