Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:30 ÷ 22:51
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Rosja, rubel, 1813 СПБ ПС
Rosja, rubel, 1813 СПБ ПС
152822
nowszy typ Orła
III

170 zł

szac. 200 zł

234 wyświetleń

4 zakończona
Rosja, rubel, 1814 СПБ ПС
Rosja, rubel, 1814 СПБ ПС
152823
III-

170 zł

szac. 150 zł

147 wyświetleń

4 zakończona
Rosja, rubel, 1820 СПБ ПД
Rosja, rubel, 1820 СПБ ПД
152827
III/IV

170 zł

szac. 150 zł

149 wyświetleń

5 zakończona
Wielkie Księstwo Riazańskie, dienga, 1427-1456
Wielkie Księstwo Riazańskie, dienga, 1427-1456
152832
Aw: Kontrmarka z głową byka; rw: Kwadrat, wokoło niego КN...
III

165 zł

szac. 200 zł

276 wyświetleń

3 zakończona
Polska, trojak, 1586
Polska, trojak, 1586
151764
na rewersie GROSS - błąd wynikający z uszkodzenia stempla
III/III-

165 zł

szac. 150 zł

267 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 2 kopiejki, 1862 BM
Polska, 2 kopiejki, 1862 BM
152756
III

165 zł

szac. 80 zł

229 wyświetleń

9 zakończona
Austria, talar, 1857 A
Austria, talar, 1857 A
152545
III-

165 zł

szac. 100 zł

670 wyświetleń

10 zakończona
Niemcy, 2 marki pośmiertne, 1904 E
Niemcy, 2 marki pośmiertne, 1904 E
151847
II-

165 zł

szac. 200 zł

154 wyświetleń

7 zakończona
Polska, kopia galwaniczna medalu z Zygmuntem III i Anną Habsburżanki
Polska, kopia galwaniczna medalu z Zygmuntem III i Anną Habsburżanki
152643
Aw: Popiesie Zygmunta III w prawo, SIGISMVNDVS III D G PO...
II

165 zł

szac. 150 zł

303 wyświetleń

2 zakończona
Polska, kopia galwaniczna medalu z 1596 r.
Polska, kopia galwaniczna medalu z 1596 r.
152644
Aw: Popiersia Zygmunta III i Anny Habsburżanki w prawo, S...
III+

165 zł

szac. 150 zł

345 wyświetleń

2 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.