Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:30 ÷ 22:51
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Włochy, zestaw 3 monet
Włochy, zestaw 3 monet
150621
w skład zestawu wchodzą: 50 centymów 1860 (Florencja) Wik...
II/III

36 zł

szac. 50 zł

115 wyświetleń

3 zakończona
Włochy, 1 lir, 1899
Włochy, 1 lir, 1899
150627
III

22 zł

szac. 30 zł

249 wyświetleń

3 zakończona
Włochy, 1 centym (centesimo), 1897
Włochy, 1 centym (centesimo), 1897
150604
III+

38 zł

szac. 25 zł

246 wyświetleń

3 zakończona
Austria, KOPIA talara, 1822 M
Austria, KOPIA talara, 1822 M
151816
kopia z 1997 roku, na rewersie punce
II

60 zł

szac. 80 zł

418 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK
Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK
150060
II/II+

270 zł

szac. 300 zł

166 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1842
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1842
152633
II-

1 250 zł

szac. 1 500 zł

250 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, 1/3 talara, 1772 A
Niemcy, 1/3 talara, 1772 A
151788
III+

115 zł

szac. 150 zł

179 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, talar (Vereinstaler), 1866 A
Niemcy, talar (Vereinstaler), 1866 A
152562
III/III-

120 zł

szac. 120 zł

106 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, 3 marki, 1908 J
Niemcy, 3 marki, 1908 J
151451
III/III+

75 zł

szac. 60 zł

100 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, 5 marek, 1913 A
Niemcy, 5 marek, 1913 A
152569
popiersie cesarza w mundurze
II

115 zł

szac. 100 zł

210 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.