Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:30 ÷ 22:51
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, grosz, 1533
Polska, grosz, 1533
151758
końcówki napisów PRVSS/PRVSS
III-

95 zł

szac. 80 zł

188 wyświetleń

2 zakończona
Polska, grosz, 1538
Polska, grosz, 1538
151760
końcówka napisu na awersie PRVSS
III/III-

105 zł

szac. 80 zł

254 wyświetleń

4 zakończona
Polska, grosz, 1540
Polska, grosz, 1540
151761
z końcówką napisu na awersie PRVS
III

145 zł

szac. 120 zł

241 wyświetleń

3 zakończona
Polska, grosz, 1539
Polska, grosz, 1539
151762
końcówka napisu na awersie PRVS, starszy typ Orła z miecz...
III+

290 zł

szac. 150 zł

507 wyświetleń

12 zakończona
Polska, grosz, 1613
Polska, grosz, 1613
151763
II+

170 zł

szac. 80 zł

236 wyświetleń

11 zakończona
Polska, trojak, 1586
Polska, trojak, 1586
151764
na rewersie GROSS - błąd wynikający z uszkodzenia stempla
III/III-

165 zł

szac. 150 zł

268 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1584
Polska, trojak, 1584
151765
III

250 zł

szac. 250 zł

344 wyświetleń

5 zakończona
Polska, grosz, 1626
Polska, grosz, 1626
151766
na awersie końcówka napisu P
III

65 zł

szac. 80 zł

158 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 1 grosz, 1812 IB
Polska, 1 grosz, 1812 IB
151769
litery I-B, cyfry daty szeroko rozstawione
III

24 zł

szac. 40 zł

162 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 1 grosz, 1811 IS
Polska, 1 grosz, 1811 IS
151770
Orzeł w tarczy mały, cyfry daty rozstawione szeroko
III+

65 zł

szac. 60 zł

743 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.