Polska, grosz, 1533

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:05:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:05:40
Numer:
151758
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety pruskie, grosz, 1533, Toruń, końcówki napisów PRVSS/PRVSS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 3088, PN2-Dut. Jagiellonowie 84

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 188

— Oferty —

01-02-2018 21:02:07 przez: 055831
1)  95 zł
01-02-2018 20:50:28 przez: 056142
2)  90 zł

« powrót do listy