Węgry, 2 x 1 korona, 1892 i 1912

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:38:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Węgry, 2 x 1 korona, 1892 i 1912

Węgry, 2 x 1 korona, 1892 i 1912

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:38:40
Numer:
151830
Opis: Węgry - Franciszek Józef I 1848-1916, 2 x 1 korona, 1892 i 1912, Krzemnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura:

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 152

— Oferty —

01-02-2018 21:10:02 przez: 055831
1)  42 zł
01-02-2018 18:24:40 przez: 056372
2)  40 zł
31-01-2018 12:36:18 przez: 055926
3)  18 zł
31-01-2018 00:31:13 przez: 056237
4)  16 zł

« powrót do listy