Rosja, rubel koronacyjny, 1883 ЛШ

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:33:00
152830
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel koronacyjny, 1883 ЛШ, Petersburg, wybity z okazji koronacji Aleksandra III na cara Rosji
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 217, Kazakov 606-609

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 466

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  900 zł
4)  720 zł
5)  700 zł
6)  680 zł
7)  660 zł
8)  640 zł
9)  620 zł