Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:29:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:29:20
Numer:
152826
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1818 СПБ ПС, Petersburg, dłuższe berło w łapie Orła, rzadsza wersja ogona
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 124, Adrianov 1818в

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 131

— Oferty —

01-02-2018 22:18:35 przez: 055957
1)  220 zł
01-02-2018 22:26:45 przez: 055713
2)  210 zł
29-01-2018 15:58:46 przez: 056057
3)  165 zł
29-01-2018 21:52:56 przez: 055701
4)  160 zł
28-01-2018 13:21:51 przez: 056003
5)  90 zł

« powrót do listy