Rosja, kopiejka, 1790 EM

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:27:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, kopiejka, 1790 EM

Rosja, kopiejka, 1790 EM

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:27:00
Numer:
152590
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, kopiejka, 1790 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 701, Brekke 127

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 365

— Oferty —

01-02-2018 22:26:56 przez: 056102
1)  42 zł
01-02-2018 21:24:41 przez: 055832
2)  40 zł
01-02-2018 21:33:47 przez: 055640
3)  34 zł
27-01-2018 16:49:46 przez: 056024
4)  24 zł

« powrót do listy