Rosja, 2 para = 3 kopiejki, 1773

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:26:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 2 para = 3 kopiejki, 1773

Rosja, 2 para = 3 kopiejki, 1773

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:26:20
Numer:
152575
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796 - monety bite dla Mołdawii, 2 para = 3 kopiejki, 1773, Sadogura
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: naturalna dziura na awersie, rzadkie
Literatura: Bitkin 1249, Brekke 18

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 239

— Oferty —

01-02-2018 22:18:06 przez: 055725
1)  130 zł
01-02-2018 21:52:37 przez: 056164
2)  125 zł
01-02-2018 21:36:47 przez: 055803
3)  95 zł
01-02-2018 20:41:03 przez: 056017
4)  85 zł
31-01-2018 12:11:49 przez: 056254
5)  60 zł
27-01-2018 16:48:13 przez: 056024
6)  55 zł
26-01-2018 22:05:15 przez: 056013
7)  50 zł

« powrót do listy