Rosja, rubel, 1732

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:25:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1732

Rosja, rubel, 1732

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:25:00
Numer:
152757
Opis: Rosja - Anna 1730-1740, rubel, 1732, Kadashevski Dvor (Moskwa)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.34 g, efektowna moneta
Literatura: Diakov 5, Bitkin 50

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 612

— Oferty —

01-02-2018 15:18:18 przez: 056056
1)  1 700 zł
01-02-2018 18:33:17 przez: 056008
2)  1 650 zł
25-01-2018 23:43:28 przez: 055998
3)  1 550 zł
22-01-2018 19:45:59 przez: 055642
4)  1 500 zł
24-01-2018 17:56:47 przez: 055836
5)  1 400 zł
22-01-2018 22:25:31 przez: 055713
6)  1 250 zł

« powrót do listy