Niemcy, 7 x 5 marek

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:21:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 7 x 5 marek

Niemcy, 7 x 5 marek

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:21:20
Numer:
151873
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, 7 x 5 marek, Paul von Hindenburg mennica Monachium: [1939] mennica Muldenhütten: [1937] mennica Stuttgart: [1936, 1937] mennica Karlsruhe: [1936] mennica Hamburg: [1937, 1939]
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 7 sztuk
Literatura: AKS 28, Jaeger 367

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 248

— Oferty —

01-02-2018 21:13:34 przez: 055832
1)  240 zł
01-02-2018 22:20:56 przez: 055713
2)  230 zł
01-02-2018 21:14:35 przez: 055762
3)  210 zł
27-01-2018 22:35:44 przez: 055639
4)  185 zł
25-01-2018 23:45:04 przez: 055998
5)  160 zł
22-01-2018 21:29:31 przez: 055669
6)  130 zł
22-01-2018 21:22:45 przez: 055695
7)  125 zł

« powrót do listy